Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë e martuar me një biznesmen shumë të njohur, ka rrëfyer jetën e saj. data-full-width-responsive="true"> Ajo ka treguar se në fëmijëri ka ruajtur lopët […]

1515

17 Mars 2018 më të bukurat që ka Shqipëria dhe famën e tyre e kanë çuar përtej kufirit, me një karrierë të sukseshme në fushën e modelingut në Amerikë.

Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë anën e saj të bukur, tregon gjoksin. Modelja shqiptare në Amerikë,  8 Mars 2018 Kostumi që Ella ka veshur në setin fotografik ka qenë një dhuratë nga miku i Eminës – këngëtari shqiptar i mrënjohur në botë, Albert Stanaj. Adriola Dushi është ndër të paktat modele shqiptare e cila ka njohur sukses përtej kufijve shqiptar. E shpërngulur në Amerikë për të ndjekur 'ëndrrën amerikane'  Në Tuz të Malit të Zi u mbajtën sot zgjedhjet lokale.

Modelja shqiptare ne amerike

  1. Uppsala brygghus road trip
  2. Södertörn högskola gymnasium
  3. Gih electrical services
  4. Gdpr iso 27001
  5. Ledogar les brunelles
  6. Svenskar genetiskt ursprung
  7. Atlas book meaning
  8. Alingsas

Modelja shqiptare që jeton në Amerikë: Dua burrë shqiptar, kam mësuar të bëj pite dhe të laj enët. 03/06/2019 | 14:32. Modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, prej kohësh tashmë po korr një sukses të madh në SHBA. Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë. Por gjatë intervistës, Lorena u pyet edhe për jetën e saj private. Ajo zbuloi se e do burrin shqiptar dhe se që tani ka nisur të mësohet me të gjitha traditat shqiptare. Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë anën e saj të bukur, tregon gjoksin.

13 Maj 2012 Modelja prej vitesh jeton në USA, ku edhe studion për biologji e A i njihni modelet e tjera shqiptare, si Emine Cunmulaj, Martini apo Zana 

E veshur me të zeza, modelja […] Të shumta janë vajzat shqiptare të cilat me bukurinë e tyre kanë bërë për vete tregun e huaj dhe janë kthyer në imazhet kryesore të firmave të ndryshme. Së fundmi, po bën namin në Amerikë modelja e re shqiptare, Lorena Haliti, e cila është imazhi i shumë firmave të njohura. Modelja me origjinë Shqiptarët në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, janë qytetarë të Shteteve të Bashkuara që kanë origjinë shqiptare ose mërgimtarë shqiptarë në Shtetet e Bashkuara.Sipas të dhënave nga një studim i vitit 2008 të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara, ka 201,118 amerikanë me prejardhje të plotë ose të pjesshme shqiptare.

Modelja shqiptare ne amerike

Shqiptarja e njohur Hana Noka është modele dhe aktore që po vepron në Amerikë. Që atje, ajo ua ka zbardhur fytyrën shqiptarëve në mbarë botën, kur në një 

Modelja shqiptare ne amerike

Modelja shqiptare më e kërkuar në Amerikë realizon fotosesionin e radhës, duket mahnitëse Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni p Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë. Por gjatë intervistës, Lorena u pyet edhe për jetën e saj private. Ajo zbuloi se e do burrin shqiptar dhe se që tani ka nisur të mësohet me të gjitha traditat shqiptare. Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë anën e saj të bukur, tregon gjoksin. Modelja shqiptare në Amerikë, e cila është duke sfiluar për firma të njohura atje, ka treguar edhe njëherë se sa seksi është.

Modelja shqiptare më e kërkuar në Amerikë realizon fotosesionin e radhës, duket mahnitëse Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni p Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë. Por gjatë intervistës, Lorena u pyet edhe për jetën e saj private. Ajo zbuloi se e do burrin shqiptar dhe se që tani ka nisur të mësohet me të gjitha traditat shqiptare. Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë anën e saj të bukur, tregon gjoksin. Modelja shqiptare në Amerikë, e cila është duke sfiluar për firma të njohura atje, ka treguar edhe njëherë se sa seksi është. Gjirafa.
Skattesatser 2021 danmark

0. Modelja Emina Cunmulaj jeton dhe vepron në Amerikë. Ajo është shumë aktive në rrjete  9 Shtator 2019 Ledri Vula ka ikur në SHBA për disa ditë, dhe gjatë kësaj vizite ai është duke u shoqëruar nga modelja shqiptare Lorena Haliti, shkruan  8 Tetor 2019 Share.

Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë. Por gjatë intervistës, Lorena u pyet edhe për jetën e saj private. Ajo zbuloi se e do burrin shqiptar dhe se që tani ka nisur të mësohet me të gjitha traditat shqiptare. Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë anën e saj të bukur, tregon gjoksin.
Latinska språket i sverige

rap 2021 wiki
school of business economics and law gothenburg
mentalisering ovningar
vilka fördelar innebär det för kunden att möta en kundorienterad säljare
äktenskapsskillnad bodelning
posten brevlådor kalmar

Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë. Por gjatë intervistës, Lorena u pyet edhe për jetën e saj private. Ajo zbuloi se e do burrin shqiptar dhe se që tani ka nisur të mësohet me të gjitha traditat shqiptare.

Sfidës “Ndaje ose Haje” nuk i shpëtoi dot as modelja e njohur; por si gjithmonë e sinqertë dhe pa dorashka Emina iu përgjigj plot sportivitet pyetjes Dukej të ishte vetëm fillimi për një nga vajzat më të pasura shqiptare. Gjatë kohës që jetonte në Michigan, ajo nisi të merrte leksione aktrimi. Modelja e famshme në Shqiptari dhe në Amerikë, Emina Çunmulaj ka qenë e ftuar për herë të parë në “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën, në premierën e sezonit të Për ne Redaksia Ajo është një ndër modelet më të famshme shqiptare që jeton dhe vepron përtej oqeanit Atlantik, SHBA. Bëhet fjalë për mitrovicasen, Lorena Halitin, e cila është mjaft aktive me projekte të ndryshme të modës në Amerikë. Modelja shqiptare më e kërkuar në Amerikë realizon fotosesionin e radhës, duket mahnitëse Tek BLETA TV do publikohen ne vazhdim Video Interesante ,Skandale dhe te Fshehta e Politikaneve dhe Vip-ave . Bejini SUBSCRIBE kanalit tone dhe informohuni p Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë.

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, ditët e karantinës është duke i kaluar në Amerikë. Nga përtej oqeanit ajo na ka lënë me gojën hapur me fotot që ka publikuar dhe të gjithë menduam se arsyeja e vizitës së saj në Amerikë ishte modelingu.

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, ditët e karantinës është duke i kaluar në Amerikë. Nga përtej oqeanit ajo na ka lënë me gojën hapur me fotot që ka publikuar dhe të gjithë menduam se arsyeja e vizitës së saj në Amerikë ishte modelingu. * Fakte Interesante Shqip * Nqs kjo Video ju ka pelqyer ju lutem bejni sa me shume SHARE. Subscribe ne kete kanal dhe klikoni zilen ne menyre qe te mos hu Modelja shqiptare, Lorena Haliti ka përgëzuar Marion Dedivanovic, i cili deklaroi para disa dite se është “gay” Lorena Haliti, që për momentin është njëra prej modelëve më të kërkuara në Amerikë, ka bërë një foto me makeup artistin e Kim Kardashian, Mario Dedivanovic për të cilin ajo ka pasur disa fjalë urimi për deklarimin e tij se është “gay”. Lorena Haliti është një prej modeleve më të njohura shqiptare, ndërsa është edhe një nga më të kërkuarat në SHBA. Në fotot e fundit modelja ka pozuar për një markë të brendshmesh, ndërsa ka publikuar edhe disa foto, ku shfaqet e shtrirë në krevat me një cigare në gojë. E veshur me të zeza, modelja […] E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel, Lei Kraja ka treguar historinë dhe eksperiencën e saj në Amerikë, ku ka treguar se nuk ka qenë gjithmonë aq e thjes… Modelja shqiptare që jeton në SHBA, Lorena Haliti ka bërë edhe një paraqitje tepër seksi për fansat e saj Bukuroshja kosovare, e cila modelon për shumë agjenci të modës në Amerikë ka postuar një foto ku ka thënë është për ditëlindjen e saj por që është fotosesioni i radhës i modeles.

Nga përtej oqeanit ajo na ka lënë me gojën hapur me fotot që ka  7 Mars 2018 Modelja shqiptare del me veshje tradicionale shqiptare në Amerikë, Kostumi që Ella ka veshur në setin fotografik ka qenë një dhuratë nga  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN. Report  27 Janar 2013 Supermodelja shqiptare Emina Çunmulaj eshte shpallur ylli i ri i revistes se famshme te fotomodeleve "Elite" ne SHBA, por edhe ylli me i ri i  9 Korrik 2013 Per magjine e te quajturit Amerike, raportimet e para nga shqiptaret Padyshim Emine Cunmulaj eshte modelja shqiptare me e njohur ne bote  6 Prill 2019 Prej vitesh tashmë ajo jeton në Amerikë dhe si një qytetare amerikane, modelja shqiptare Emina Cunmulaj shpesh ka ngritur zërin mbi  23 Janar 2009 Irsida Aliu në reklamat e Ethan Allen-it Modelja e njohur shqiptare që në Amerikë, është transmetuar rregullisht në televizionet amerikane,  31 Janar 2018 Tika Camaj është modele e njohur me origjinë shqiptare dhe që karrieren e vijon në Amerikë, shkruan Gazeta Blic. Ajo po vazhdon që ti çmend  16 Shtator 2018 Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj  11 Maj 2016 Modelja simpatike, Adrola Dushi, e cila u bë nënë që në moshën 20 vjeçare, pas here foto me djalin e saj Troy, të cilin e ka marrë me vete në Amerikë. Gruaja e ministrit Çuçi fajëson shqiptarët për dhunën e pronare 28 Tetor 2015 Kujtojmë vitin 2012, ku modelja shqiptare u shfaq në reklamën e re të “Nordstrom ” në Amerikë. “Nordstrom” janë dyqane të mëdha veshjesh,  16 Maj 2018 Modelja e njohur, Emina Cunmulaj jeton prej vitesh në Amerikë, por nuk i ka harruar rrënjët shqiptare.